Výměna a vrácení tenisek

 

Po nákupu máte 14 dní na to, abyste si tenisky vyzkoušeli doma. Pokud Vám nesedí, můžete je jednoduchým způsobem vyměnit či vrátit. Jak postupovat, aby byl tento proces co nejrychlejší a bez zbytečných komplikací?

1. Vyplňte formulář pro vrácení zboží

Ke každému balíčku je přiložen formulář, který vyplněný přiložte k odesílanému balíku.

 

2. Výměna tenisek

Tenisky prosím dobře zabalte, aby nedošlo k jejich poškození během přepravy. Je nutné použít původní krabici. Neolepujte originální krabici lepící páskou! Zabalte ji do folie či balícího papíru. Balík zasílejte na níže uvedenou adresu přes Českou poštu.Nikoli kurýrní službu. Tím urychlíte vyřízení. Poštovné hradíte Vy.

 

Adresa:
Eva Klabalová, Žopy 80, Holešov 769 01 / ČR

 

V případě výměny tenisek za jiné velikostní číslo nabízíme snížené poštovné a to 99 Kč. Poštovné platí zákazník. Tuto částku odešlete dle pokynů na formulaři pro vrácení tenisek na účet: 288850476/0300

 

3. Vrácení tenisek

V případě vrácení boty po doručení zkontrolujem a vrátíme Vám peníze na účet, který uvedete ve formuláři. Vrácení finančních prostředků se týká výše ceny tenisek. Nikoli poštovného a může trvat maximálně 30 dní od odstoupení od kupní smlouvy. Obvykle je to několik pracovních dní.