Co vás napadne, když se řekne Afrika? Doufáme, že od teď to budou i naše dva nové páry tenisek! V tomto článku bych Vám ráda povyprávěla jejich příběh – Vaše Eva.

V prosinci jsem odjela na dovolenou do Tanzanie 🇹🇿 Jen tak s batůžkem na zádech. V nejlidnatějším městě země – Das es Salaam jsem se seznámila s krásnou a milou Zinat, která má malý obchod s látkami. Tolik neodolatelných a krásných barev! Chtěla jsem Zinat podpořit a napadlo mě, že bych své zážitky uložila do nové kolekce tenisek. Tak jsem neodolala a domů letěla s patnácti kily nádherných afrických látek, původem z Nigérie. Plán byl jasný! Vyrobit africké tenisky a přiblížit tak krásy a barvy tohoto úžasného černého kontinentu Vám všem 🙂 Tyto tenisky jsou pro mě přesně takové, jako Afrika sama. Barevné a nespoutané.

Hned když jsem obchůdek viděla, tak mi bylo jasné, že ty africké boty prostě musím vyrobit 🙂 To jsem ale ještě nečekala, že výběr látky bude tak těžký! A to i proto, že teplota byla 35 stupňů. No posuďte sami 🙈Nakonec zvítězila červená látka se žluto-oranžovými květy. Jsem vděčná za to, že díky své práci můžu podpořit ty, kdo to potřebují. A děkuji Zinat za milé setkání a krásnou látku. I díky ní teď můžete mít kousek Afriky doma i vy.