Patří mezi nejuznávanější tatéry v České republice. Jen pro představu – na tetování se u Ondry čeká v průměru 3 až 5 let. Nechcete čekat na originální autorské dílo? Nemusíte.

Potkali se již během studií, pak se ovšem jejich cesty rozešly. Eva se dále věnovala botám a po mnoha zahraničních projektech založila značku KAVE footwear. Eva a Ondra se spolu opět potkali po 12 letech a rozhodli se spojit své síly k vytvoření zcela unikátního produktu – tenisek. Ve spolupráci vznikly zatím čtyři modely. Ten první v roce 2019 s názvem ONDRASH 01 (vyrobeno bylo 130 párů). V roce 2020 následovaly další tři modely (vždy po 100 párech) – ONDRASH 02, ONDRASH 03 a ONDRASH 04. Staňte se jejich hrdým majitelem. Každá bota je unikátním originálním kouskem. Jsou vyrobené ve Zlíně, na starých Baťovských strojích. Jsou veganské, vyrobené udržitelně s ohledem na životní prostředí.

Z Ondřejovi myšlenky také vznikl nadační fond Z KRUHU, která od roku 2010 pořádá charitativní tattoo happening, jediný svého druhu v České republice. A výdělky z něj pomáhají tam, kde je to potřeba. 

Každý pár má své zcela unikátní pořadové číslo. Stáváte se tedy majitelem nejen tenisek, ale uměleckého předmětu, který máte pouze vy.

Modely ONDRASH najdete zde v našem e-shopu.